Hatay TV Haber

MHP HATAY İL BAŞKANLIĞI’NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

MHP HATAY İL BAŞKANLIĞI’NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ
06 Ocak 2023 - 11:03

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanlığı görevinden, milletvekilliği aday adaylığı için ayrılan Murat Adal’ın yerine göreve gelen Mehmet Fevzi Altay, resmen görevine başladı.

5 yıldır il başkanlığını sürdüren, genel seçimler öncesinde de milletvekilliğine hazırlanan Murat Adal, partisinin il başkanlığı görevinden ayrıldı. Murat Adal’ın yerine göreve getirilen Mehmet Fevzi Altay ise partide gerçekleştirilen devir teslim töreni ile görevine resmen başladı.

Devir teslim töreninde konuşan eski başkan Murat Adal, “5 yıldır yürütmüş olduğum Hatay İl Başkanlığı görevimi bugün itibari ile Mehmet Fevzi Altay Başkanımıza devretmiş bulunmaktayım. Bir nefer olarak Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin ve partimizin her zaman emrindeyim” açıklamasında bulundu.

Yeni başkan Mehmet Fevzi Altay ise “Rabbimin izniyle MHP Hatay İl Binası’nda devir teslim töreni gerçekleştirerek, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendinin takdir ve tensipleriyle görevlendirildiğimiz il başkanlığı bayrağını teslim aldık. Öncelikle görevi kendisinden teslim aldığım Murat Adal başkanıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Devir teslim töreninin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

#Hatay#MHP#Antakya#MuratAdal#MehmetFevziAltay#siyaset

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org