Hatay TV Haber

ABF ELEKTRİK MAXİ SU ZİRVE TOPLANTISININ YILDIZI OLDU

Hatay’a yenilikleri taşıyan ABF Elektrik, bu yıl 3.’sü düzenlenen Maxi Su Bayiler toplantısının yıldızı olmayı başardı.

ABF ELEKTRİK MAXİ SU ZİRVE TOPLANTISININ YILDIZI OLDU
23 Kasım 2023 - 21:58

Hatay’a yenilikleri taşıyan ABF Elektrik, bu yıl 3.’sü düzenlenen Maxi Su Bayiler toplantısının yıldızı olmayı başardı.

Sektörün öncüsü olma yolunda ilerleyen ve bayiler arasındaki birlik beraberliğin artmasını amaçlayan Maxi Su Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fırat’ın öncülüğünde gerçekleşen zirveye Hatay’ı temsilen katılan ABF Elektrik ailesi, düzenlenen toplantıda Hatay’daki çalışmalarını da aktarma imkanı buldu. Deprem felaketine rağmen çalışmalarına tüm hızıyla devam eden ABF Elektrik ailesi, tüm katılımcılardan takdir gördü. Maxi Su Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fırat’ın da beğenisini kazanan ABF Elektrik firmasının çalışmaları tüm üyelere tanıtıldı.

AZİM VE KARARLI ÇALIŞMANIN ADRESİ ABF ELEKTRİK AİLESİ OLDU

Maxi Su zirvesinin yıldızı olan ABF Elektrik ailesi adına yapılan konuşmada; “Sayın Yönetim Kurulu Başkanım Ömer Fırat Bey, kıymetli Maxisu ailesi ve çok değerli arkadaşlar; Maxi Su firmamızın her yıl düzenlediği 3. geleneksel bayiler toplantımıza hoş geldiniz. Bizleri bir araya getiren ve buluşturan Maxi Su firmamızın yönetim kurulu başkanı Sayın Ömer Fırat bey’e huzurlarınızda teşekkür ediyoruz. 2019 Yılında ilk sözleşmemizi imza altına aldığımızdan bu yana Maxi Su firmamız bünyesinde bayiliğini yapmaktan onur ve gurur duyuyoruz. 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerde 11 ilimizde vefat edenlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, hayatta olanlara da geçmiş olsun dileklerimi iletiyoruz. 

Bu depremlerde Hatay İlimiz ve özellikle en ağır hasarı alan Antakya İlçemizde faaliyetlerimizi yürütürken iş yerimizin ve mevcut depolarımızın yıkılması ile ciddi bir zarara uğramış bulunuyoruz. Yoğun çabalarımız sonucu bir kısım malzemelerimizi kurtarabildik bir kısmı zarar gördü, bir kısmı ise zayii oldu. Biz yine kararlılığımız ve azmimiz ile yeniden başlamak üzere çaba sarf ederek ticaretimize devam ettik, bu sıkıntılı süreçte zarar gören ürünlerimizi fabrikaya götürmek suretiyle bakım onarımlarını yapıp iş yerimize geri gönderen ve desteklerini esirgemeyen Ömer Fırat bey ve Maxi Su ailesine şükranlarımı sunuyoruz.

Sektörümüzden bahsedecek olursak Maxi su bünyesinde bulunan ürün yelpazeleri dünyanın birçok ülkesine dağılarak kalitesi satış politikası ve güvenilirliğiyle sektöründe ciddi bir yer almıştır. Kaliteden ödün vermeyen, ürünün sunacağı hizmette aksama olmadan satış ve satış sonrası çözümleriyle etkili olan ürünlerimiz hak ettiği değeri bulmuştur.

Bu vesileyle, bizleri bir araya getirerek buluşturan Maxi Su firmamızın yönetim kurulu başkanı Ömer Fırat bey’e ayrıca şahsında tüm kademelerde emeği geçen Maxi Su ailesine ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliriz. Saygılarımızla” ifadelerine yer verildi.

Maxi Su Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fırat, ABF Elektrik ailesini, zirveye katılımlarından ve örnek çalışmalarından dolayı kutladı.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org