Hatay TV Haber

HBB HUZUREVİ SAKİNLERİNİ YENİ YIL ÖNCESİ YALNIZ BIRAKMADI

HBB HUZUREVİ SAKİNLERİNİ YENİ YIL ÖNCESİ YALNIZ BIRAKMADI
30 Aralık 2022 - 11:08

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlı vatandaşlar için uzun süre unutamayacakları bir eğlence programı düzenledi.Huzurevi sakinleri, Antakya’daki Karlısu Göleti Tesisleri’nde kendileri için düzenlenen günde doyasıya eğlendi.2023’e sayılı günler kala organize edilen programda HBB ses sanatçılarının şarkılarına eşlik eden yaşlılar, piste çıkarak halay çekti, gönüllerince oynadı. Şarkı ve türkülerle keyifli vakit geçiren yaşlıların mutluluğu gözlerine yansıdı.Yaklaşık 150 huzurevi sakininin katıldığı eğlence, mini konserin ardından yemek ikramı ve kesilen yeni yıl pastası ile devam etti.

YÜCEDAL: NİCE GÜZEL GÜNLERDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE HBB Başkan Vekili Fedai Yücedal, yaptığı konuşmasında yeni yılın hem Hatay’a hem de Türkiye’ye hayırlar getirmesini dileyerek “Cenab-ı Allah önümüzdeki günlerde ülkemize daha iyi gelecek nasip etsin. Yeni yıl memleketimize ve ülkemize hayırlar getirsin. Başkanımız Lütfü Savaş adına hepinizi saygıyla selamlıyorum. Hepinize sağlıklı, sıhhatli ve huzurlu ömürler diliyorum. Nice güzel günlerde buluşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı. Huzurevi Müdürü Behzat Aslan da güzel organizasyon için HBB Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkür etti ve yaşlı vatandaşların yeni yılını tek tek kutladı.

HUZUREVİ SAKİNLERİ ÇOK EĞLENDİ

Huzurevi sakinlerinden Aysel Kaplan organizasyonun eğlenceli geçtiğini belirterek “Bizi buraya davet ettiği için huzurevi sakinleri adına Lütfü Savaş Bey’e çok teşekkür ederim. Bizler için çok iyi oldu. Değişiklik oldu. Büyük, küçük herkese iyi yıllar dilerim. Yeni yılda umutlar, başarılar daim olsun” dedi. Yaklaşık 1 yıldır huzurevinde kaldığını söyleyen Hasan Çevik de, “Belediye Başkanımız Lütfü Savaş başta olmak üzere herkese çok teşekkür ederim. Arkadaşlar çok güzel bir program yapmış. Yeni yıldan Türkiye Cumhuriyeti’ne ve vatandaşlarına huzur bekliyorum. Herkese iyi yıllar dilerim” diye konuştu.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org