Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, ilçeye bağlı Ayışığı Mahallesi’nde yapımı devam eden deprem konutlarını yerinde inceledi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/07/363292103_10161392205184668_2430801901895787579_n-1024x768.jpg)
Konutların yükselmeye devam ettiğini belirten Başkan Yalçın, toplamda 445 ve 109 ahır inşa edileceğini açıkladı. Başkan Yalçın, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Kırsal Deprem Konutlarımız Hızla Yükseliyor.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/07/363299180_10161392205729668_1884130825667603460_n-1024x768.jpg)
Deprem felaketi sonrası kırsaldaki vatandaşlarımız için yapılan kalıcı konutların inşaatı Ayışığı Mahallemizde sürüyor. Toplam 445 konut ile 109 ahırın yapılacağı çalışmalar diğer mahallelerimizde de kısa sürede başlayacak” ifadelerini kullandı.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/07/361920143_10161392207079668_5336571037901921587_n-1024x768.jpg)