Hatay Valisi Mustafa Masatlı, ilçe temasları kapsamında Yayladağı’nda inceleme ve ziyaretlerde bulundu.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/F3Px7ttWIAANy5E.jpg)
Vali Masatlı’yı ziyaretinde Yayladağı Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Yayladağı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti İlçe Başkanı Doğan Gürlen ve kurum amirleri karşıladı.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/F3P_8tIW0AA-sCY-1024x846.jpg)
Vali Masatlı Yayladağı Belediyesi ve Yayladağı Kaymakamlığı ziyaretlerinin ardından esnafları ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden Vali Masatlı, devletin tüm imkanlarıyla Hataylı vatandaşların yanında olmaya devam edeceğini kaydetti.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/F3P_8tSXwAAXJrB-1024x655.jpg)
BAŞKAN YALÇIN VALİ MASATLI’YA HİZMETLERİ TANITTI
Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Hatay Valisi Mustafa Masatlı’ya ilçeye katma değer sağlayan hizmetleri tanıttı.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/F3QCxbiXUAAYyl8-1024x731.jpg)
Yayladağı’nda kadın istihdamına önemli katkı sağlayan Yayladağı Kadın Kooperatifini ve Sosyal Marketi ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Masatlı, burada kooperatif Başkanı Damla Yalçın’dan bilgiler aldı.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/F3QCxbcXcAAfdnk-1024x683.jpg)
Ürünleri inceleyerek kooperatifte çalışan kadınlara tebriklerini ileten Vali Masatlı, ardından ilçe turizmine önemli katkı yapması beklenen Karamağara Koyu’nda uygulamaya konulacak, Doğu Akdeniz’de Dalış ve Yat Turizminin Geliştirilmesi Projesini yerinde inceledi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/F3QFu9eXMAAbnEF-1024x683.jpg)
Yayladağı’nı Doğu Akdeniz’de önemli bir üs haline getirecek projeyi çok önemsediğini belirten Vali Masatlı, projenin kazandırılması için destek vereceğini de sözlerine ekledi. Vali Masatlı, Başkan Yalçın’a çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretini tamamladı.