Hatay TV Haber

VALİ MASATLI’DAN YAYLADAĞI ÇIKARMASI  

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, ilçe temasları kapsamında Yayladağı’nda inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

VALİ MASATLI’DAN YAYLADAĞI ÇIKARMASI  
11 Ağustos 2023 - 22:13

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, ilçe temasları kapsamında Yayladağı’nda inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Vali Masatlı’yı ziyaretinde Yayladağı Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Yayladağı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti İlçe Başkanı Doğan Gürlen ve kurum amirleri karşıladı.

Vali Masatlı Yayladağı Belediyesi ve Yayladağı Kaymakamlığı ziyaretlerinin ardından esnafları ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden Vali Masatlı, devletin tüm imkanlarıyla Hataylı vatandaşların yanında olmaya devam edeceğini kaydetti.

BAŞKAN YALÇIN VALİ MASATLI’YA HİZMETLERİ TANITTI

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Hatay Valisi Mustafa Masatlı’ya ilçeye katma değer sağlayan hizmetleri tanıttı.

Yayladağı’nda kadın istihdamına önemli katkı sağlayan Yayladağı Kadın Kooperatifini ve Sosyal Marketi ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Masatlı, burada kooperatif Başkanı Damla Yalçın’dan bilgiler aldı.

Ürünleri inceleyerek kooperatifte çalışan kadınlara tebriklerini ileten Vali Masatlı, ardından ilçe turizmine önemli katkı yapması beklenen Karamağara Koyu’nda uygulamaya konulacak, Doğu Akdeniz’de Dalış ve Yat Turizminin Geliştirilmesi Projesini yerinde inceledi.

Yayladağı’nı Doğu Akdeniz’de önemli bir üs haline getirecek projeyi çok önemsediğini belirten Vali Masatlı, projenin kazandırılması için destek vereceğini de sözlerine ekledi. Vali Masatlı, Başkan Yalçın’a çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretini tamamladı.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org