Hatay TV Haber

UGC HATAY’DA FERİT OFLAZOGLU GÜVEN TAZELEDİ

Hatay Güncel Haber Gazetesi sahibi başarılı iş insanı Ferit Oflazoglu, başarılı bir dönem geçirdiği Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Hatay İl Başkanlığına yeniden seçildi.

UGC HATAY’DA FERİT OFLAZOGLU GÜVEN TAZELEDİ
18 Temmuz 2023 - 21:16

Hatay Güncel Haber Gazetesi sahibi başarılı iş insanı Ferit Oflazoglu, başarılı bir dönem geçirdiği Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Hatay İl Başkanlığına yeniden seçildi.

Hatay’da Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti’nin bilinirliğini arttırmak, üyelerin sorunlarıyla yakından ilgilenerek mesleğe güven kazandırmak amacıyla çalışmalarını geçtiğimiz dönem başarıyla sürdüren ve tüm üyelerden tam not alan Oflazoglu, gerçekleşen 2. Olağan kongrede üyelerin oyuyla yeniden başkanlığa seçildi.

KONGREDE ÜYELER BİR ARAYA GELDİ

UGC Hatay 2. Olağan kongresi bugün saat 14:00’te Güzelburç Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi No:2 Antakya adresinde gerçekleştirildi. Kongreye Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Otuzbir Genel Merkez yetkilisi olarak katıldı. Divan Başkanlığına Tahir Dönmezer Katip Üyeliklere Esra Oflazoğlu ve Erdal Çalım önerildi. Verilen önerge oy birliği ile kabul edildi. Divan Başkanı Tahir Dönmezer tarafından Atatürk ve Şehitlerin anısına bir dakikalık saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Oflazoglu tarafından okundu. Okunan rapor üzerinde görüş bildiren olmadığından, rapor üyelerin oyuna sunuldu ve oy birliği ile ibra edildi. 2021-2023 yılları arası 2 yıllık tahmini bütçe Sayman Yahya Turan tarafından okundu. Okunan bütçe üzerinde görüş bildiren olmadığından bütçe oy birliği ile kabul edildi. Ardından yapılan oylama ile Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Asil ve Yedek Üyeliklerine seçimler yapıldı.

Gerçekleşen seçimlerin sonucunda mevcut başkan Ferit Oflazoglu 2. Kez Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Hatay İl Başkanlığına seçilirken Oflazoglu’nun yönetim kurulu şu isimlerden oluştu, “

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

Ferit Oflazoglu, Tahir Dönmezer, Coşkun Durgaç, Metin Yılmaz, Mehmet Halil Talipler.

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Mikail Oflazoğlu, Burcu Çiçek Köse, Aydın Cemaloğlu, Seyhan Yılmaz, Aykut Yılmazlar.

DENETİM KURULU ASİL ÜYELER

Esra Oflazoğlu, Serdar Oflazoglu, Emrah Çiçek

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Süleyman Karataş, Mehmet Artar, Erdal Çalım.

OFLAZOGLU: HEDEFİMİZ DAHA GÜÇLÜ BİR UGC

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti’nin Hatay İl Başkanlığına ikinci kez seçilme başarısı gösteren Ferit Oflazoglu, amaçlarının UGC’yi bulunduğu konumdan daha güçlü hale getirmek olduğunu kaydetti. Kongreye katılan herkese teşekkür eden Oflazoglu, “2 yıllık süreçte başarılı çalışmalara imza attığımızı düşünüyorum. İlk günden bugüne baktığımızda UGC Hatay şubesinin bir aile birlikteliği şeklinde büyüdüğünü ve kaliteli insanların bir araya gelmesi ile nitelik kazandığını görmek benim için büyük mutluluk.

Sizlere UGC Genel Başkanımız Ahmet Öz’ün şahsi selamlarını iletiyorum. UGC Hatay şubesi olarak mesleğimizi korumaya, zor şartlarda da olsak sürdürmeye ve gelecek kuşaklara daha güzel bir konumda bırakmaya çalışıyoruz. Sizlerin de desteği ile inşallah önümüzdeki süreçte de bu yönde adımlar atmaya, UGC’nin bilinirliğini arttırmaya devam edeceğiz. Katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyor, görevini zor şartlarda yapmaya devam eden tüm meslektaşlarımızı selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Oflazoglu konuşmasının ardından tebrikleri kabul etti. UGC 2. Olağan Genel Kurulu çekilen aile fotoğrafı ile sona erdi.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org