Samandağ Belediyesi tüm ekipleriyle ilçe genelindeki mahallelerde saha çalışmalarını sürdürüyor.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/07/db4dfb59-734d-4430-8f21-e28499168015-1024x576.jpg)
İlçe genelinde yol bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiren ekipler deprem süreci boyunca deforme olan kaldırım ve yollarda onarım çalışmalarına devam ediyor. Samandağ Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda; “Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizce ilçemiz genelinde yol bakım ve onarım çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/07/9e91d946-85e0-4e89-b3b9-dcc78d7c9b7b-881x1024.jpg)
Fen İşleri Müdürlüğümü ekiplerimizce;
-Cumhuriyet Mahallesi yeni belediye binası Yanında düzenleme çalışmaları.
– Cemal Gürsel Mahallesi’nde parke onarım çalışmaları.
– Çiğdede Mahallesi Anılar Sokakta parke onarım çalışmaları.
– Deniz Mahallesi’nde bordür onarım çalışmaları.
– Yaylıca Mahallesi’nde yol dolgu ve stabilize yol çalışmaları gerçekleştiriyoruz. İlçemizi el birliğiyle yeniden ayağa kaldıracağız” ifadelerine yer verildi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/07/d1644301-c055-4a96-a881-571ea6831629-1024x768.jpg)