Antakya Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri deprem sonrasında oluşan yeni yaşam alanları çevrelerinde, yıkım olmayan mahallelerin park ve yeşil alanlarında bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/953e9220-6a61-4936-9da5-3dc5ce1e2fed-1024x768.jpg)
Antakya Belediyesi ekipleri yürüttükleri hizmet kapsamında son olarak Gülderen, Güzelburç, Akasya, Şirince ve Altınçay Mahallelerinde parklarda, çadır ve konteyner çevrelerinde, yeşil alanlarda çim biçme ve ağaç budama çalışmaları gerçekleştirdi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/d565743a-5bd2-49d1-91e1-165051fb633e-1024x576.jpg)