Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Hatay’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/07/d45aed83-faa4-4616-9d3a-9abe35589a15-1024x682.jpg)
İlk olarak İskenderun ilçesine gelen Muharrem İnce; esnaf, vatandaş ve konteyner kent ziyaretleri gerçekleştirdi. Ardından Antakya’ya geçen İnce, yıkılan meclis binası ve sit alanı olan Saray Caddesi’nde incelemelerde bulundu. İnce son olarak Samandağ ilçesine geçerek Gadir-i Hum Bayramı kapsamında Hz. Hızır Türbesinde dua etti.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/07/fdbf50b7-7ac8-4b2b-912f-a707b209ab5a-1024x682.jpg)