Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, beraberindeki heyetle birlikte Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’na iade-i ziyarette bulundu.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/326788082_925671328796747_6333844511014071282_n-1024x768.jpg)
Ziyarette Milletvekili Kaşıkçı’ya MHP Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay, MHP Altınözü İlçe Başkanı Adem Türk, MHP İl ve ilçe yöneticileri eşlik etti.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/326277387_500967395475642_1660399141726422510_n-1024x768.jpg)
İLK ZİYARET ATSO’YA GERÇEKLEŞTİ
MHP heyetini ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak ve ATSO yönetimi karşıladı.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/326483939_709610924136409_7020303184797279946_n-1024x768.jpg)
Hatay’ın ekonomisi ve 2023 seçimlerinin değerlendirildiği ziyarette ATSO Başkanı Hikmet Çinçin’i tebrik eden Kaşıkçı ve Altay’a Çinçin portre hediye etti. Ziyaretler iyi dilek ve temennilerin sunulmasıyla sona erdi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/326224893_920265739142476_1607616073093530829_n-1024x768.jpg)