Hatay TV Haber

“MHP Hatay’dan Yayladağı çıkarması”

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay ve beraberindeki heyet ilk ilçe ziyaretini Yayladağı’na gerçekleştirdi.

“MHP Hatay’dan Yayladağı çıkarması”
28 Ocak 2023 - 20:36

Haber: Hikmet OTUZBİR
Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay ve beraberindeki heyet ilk ilçe ziyaretini Yayladağı’na gerçekleştirdi.


Başkan Altay’a MHP il yönetimi, Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner, MHP İl KAÇEP Sorumlusu Dilek Demirdöven, MHP Yayladağı İlçe Başkanı Celal Atmaca, MHP İlçe KAÇEP Sorumlusu İlknur Demirci, Yayladağı İlçe Ülkü Ocakları Başkanı Talip Tekmen de eşlik etti.

MHP heyeti ilk olarak Yayladağı Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe’yi ziyaret etti. Kaymakam Gökçe’ye kendisini ve yönetimini tanıtan Başkan Altay, Kaymakam Gökçe ile gündeme yönelik sohbette bulundu. Yayladağı’nın gelişimine yaptığı katkılar dolayısıyla Kaymakam Gökçe’ye teşekkür eden Başkan Altay, ziyaretini sonlandırdı.


İKİNCİ ZİYARET YAYLADAĞI BELEDİYESİ’NE GERÇEKLEŞTİ
MHP İl Başkanı Altay ve beraberindeki heyet, ikinci ziyareti Cumhur ittifakı Paydaşı olan Yayladağı’nın başarılı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın’a gerçekleştirdi. Başkan Yalçın ile Yayladağı’nın gelişimi üzerine sohbet eden Başkan Altay, Cumhur İttifakı’nın bekası için yapılacak ortak çalışmaları da masaya yatırdı. Başkan Altay, Yayladağı’nın son dönemde yakaladığı ivme ile yıldızını parlattığını belirterek bu başarının mimarı olan Belediye Başkanı Mehmet Yalçın’a teşekkür etti. Cumhur İttifakı belediyelerine örnek olduğunu belirttiği Yayladağı’nda bulunmaktan memnun olduğunu kaydeden Başkan Altay, kabulünden dolayı da Başkan Yalçın’a teşekkür etti.


YALÇIN’DAN HEYETE TEŞEKKÜR
Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, ziyaretlerinden memnuniyet duyduğu heyete teşekkür etti. Başkan Yalçın; “Cumhur ittifakı Paydaşımız MHP İl Yönetimini ağırladık. MHP yönetimi ile ilçemizde yek vücut beraberliğimiz daim olacaktır. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Rabb’im birliğimizi daim etsin” dedi.


Nezaket ziyaretlerinin ardından MHP heyeti, ilçedeki esnafları ziyaret ederek esnaflarla da sohbet etti. Esnaflarla gündemi değerlendiren Başkan Altay, fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ettiği esnafların yüzlerinin güleceği günlerin yakın olduğunu, gelişen Türkiye’nin yakın zamanda yansımalarının vatandaşlara da olacağını belirtti. Konukseverliklerinden dolayı Yayladağı Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın ve esnaflara teşekkür eden Altay, ziyaretlerin ardından ilçeden ayrıldı.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org