Hatay Büyükşehir Belediyesi, kentin yüksek kesimlerinde başlayan kar yağışıyla mücadele etmeyi sürdürüyor.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/02/1-1.jpeg)
HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, özellikle yüksek kesimlerde yer alan mahalle ve yaylardaki çalışmalarına özenle devam ediyor.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/02/22-1-1024x768.jpeg)
Kar yağışı ve şiddetli yağmurun meydana getirdiği heyelanlara karşı mücadelesini gece gündüz demeden yoğun bir şekilde yürüten HBB ekipleri, yolların kapanmaması ve gündelik yaşamın sekteye uğramaması için yoğun çaba harcıyor.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/02/21-1.jpeg)
Vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için teyakkuz halinde ekipler, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı her türlü tedbir ve önlemin alındığının altını çizdi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/02/23-1024x472.jpeg)