Atakaş Hatayspor, 2023-2024 sezonu hazırlıklarına İstanbul’da yaptığı antrenmanla başladı.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/06/4ef0f605-59fb-4bb6-8097-70777e348f50-1024x1024.jpg)
Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle geride kalan sezon Spor Toto Süper Lig’den çekilen Hatayspor’un Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’ndeki antrenmanı, teknik direktör Volkan Demirel yönetiminde gerçekleştirildi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/06/4829b973-880f-448e-80a9-dc4d77705eb6-1024x1024.jpg)
Dinamik ısınmayla başlayan idman, 5’e 2 top kapmanın ardından yapılan çabukluk çalışmasıyla tamamlandı. Antrenmana, milli takımlarında forma giyen ve izinli olan Saba Lobjanidze ve Sam Adekugbe dışında tüm oyuncular katıldı. Bordo-beyazlı ekip, yarın yapacağı idmanla hazırlıklarını sürdürecek.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/06/a9c2c32d-e0c6-49e6-ad08-d5be67fd987d-1024x1024.jpg)
KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU
İlk etap kamp çalışmasını 10 Temmuz’a kadar Riva’da sürdürecek Atakaş Hatayspor, ikinci etap çalışmasını 12-26 Temmuz tarihlerinde Topuk Yaylası’nda gerçekleştirecek. Hatayspor, Mersin Erdemli’de yapımı devam eden antrenman sahalarının tamamlanmaması halinde, sezonun ilk maçı için TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde kampa girecek.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/06/f503450d-b739-4c5f-8b70-81fb91a69e43-1024x1024.jpg)