Atakaş Hatayspor, Kosovalı file bekçisi Visar Bekaj’ı 3 yıllığına renklerine bağladı.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/07/347411927_968279611293231_263981393563415288_n-1024x683.jpg)
26 yaşındaki futbolcunun imza töreniyle ilgili Hatayspor’dan yapılan açıklamada, “Ailemize Hoş Geldin Visar Bekaj. Daha önce FC Prishtina ve KF Tirana takımlarında oynayan 1.91 boyundaki deneyimli kaleci Visar Bekaj ile 3 yıllık sözleşme imzaladık.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/07/347412016_968279677959891_6210244807286794035_n-1024x683.jpg)
İmza törenine Başkan Vekilimiz Aydın Toksöz ve Teknik Direktörümüz Volkan Demirel katıldı. Visar’a hoş geldin diyor, bordo beyaz formamızla sonsuz başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verildi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/07/347611581_968279754626550_4749564926754763434_n-1024x683.jpg)