Hatay TV Haber

ERZİN ÜLKÜ OCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ

Erzin Ülkü Ocakları Başkanlığında değişim yaşandı. Erzin Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Mehmet Okay, görevini Serkan Türe’ye devretti.

ERZİN ÜLKÜ OCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ
09 Ağustos 2023 - 21:42

Erzin Ülkü Ocakları Başkanlığında değişim yaşandı. Erzin Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Mehmet Okay, görevini Serkan Türe’ye devretti.

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner’in katılımı ile gerçekleşen Devir teslim töreninde Başkan Mehmet Okay, Kur’an-ı Kerim’i öperek yeni Erzin Ülkü Ocakları başkanı Serkan Türe’ye verirken, “Yeni dönemde görevini yapacak olan arkadaşımıza görevinde başarılar diliyorum. Allah muvaffak etsin” dedi.

TÜRE: RABBİM BİZE GÜÇ KUVVET VERSİN

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım’ın tensipleri ile Erzin Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevine atanmanın büyük onurunu yaşadığını ifade eden Serkan Türe açıklamasında: ”Uzun yıllardır birlikte görev yaptığım Başkanım Mehmet Okay’dan devraldığım bayrağı daha da yukarılara taşımak için var gücümle çalışacağım. Camiamızın birlik beraberliği, gençlerimizin milli ve manevi değerlere bağlılığı, ocağımızın kültürel ve eğitim faaliyetleri noktasında daha aktif hale gelmesi için gayret edeceğiz. Rabbim bu kutlu yolda bizlere güç kuvvet versin. Aynı zamanda bana görevi tevdi eden Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner’e, İl ve İlçe Yönetim kurulu üyelerimize, Asena kardeşlerime ve devir teslim töreninde bizleri yalnız bırakmayan tüm ülkücülere teşekkür ediyorum. Erzin ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner, görevi devreden Mehmet Okay’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, yeni başkan Serkan Türe’ye de görevlerinde üstün başarı dileklerini iletti.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org