Hatay TV Haber

DEVA’dan Dörtyol Teşkilatına Ziyaret

DEVA’dan Dörtyol Teşkilatına Ziyaret
06 Ocak 2023 - 10:48

Yakın zamanda DEVA Hatay İl Başkanlığı görevine gelen İlker Eker, Hatay’ın her noktasına ziyaretlerini sürdürüyor. İlçe yapılanmalarını da sağlayan Başkan Eker, kısa zamanda önemli işlere imza atmayı hedefliyor.

Son olarak Dörtyol ilçesinde bir takım ziyaretler gerçekleştiren Başkan Eker, ziyaretler kapsamında ilçe teşkilatıyla da buluştu. Siyasi anlamda Dörtyol adına izlenecek stratejinin konuşulduğu ziyarette, Başkan Eker ilçe teşkilatına görevlerinde başarılar diledi.

Gerçekleşen ziyaretle ilgili DEVA Partisi’nden yapılan açıklamada, “DEVA Partisi İl Başkanı İlker Eker ve İl yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Dörtyol’da DEVA damlalarını tüm ilçeye yaymak için yeni atanan ve çalışmalara başlayan Dörtyol İlçe Yönetim kurulumuzu ilçe teşkilat binamızda ziyaret ettik. Gerçekleştirdiğimiz ziyarette Dörtyol ilçemizde izleyeceğimiz yol haritamız üzerinde istişarede bulunduk. Bu vesileyle İlçe başkanlığına atanan Mehmet Çetin ve Dörtyol ilçe yönetim kurulunu kamuoyuna duyurur, yeni yol arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar dileriz” ifadelerine yer verdi.

#devapartisi#dörtyol#alibabacan

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org