Hatay TV Haber

DEVA yönetimi Hatay’ı karış karış gezdi

DEVA Hatay genel başkan yardımcıları 2 günlük program çerçevesinde Hatay’da çeşitli temaslarda bulundular.

DEVA yönetimi Hatay’ı karış karış gezdi
02 Şubat 2023 - 10:49

DEVA Hatay genel başkan yardımcıları 2 günlük program çerçevesinde Hatay’da çeşitli temaslarda bulundular.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcıları Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin, Sosyal Politikalar Başkanı Selma Aliye Kavaf, İnsan Kaynakları ve Parti İçi Eğitim Programları Başkanı Nazlı Seda Vural ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Gezer, iki günlük yoğun programı dolayısıyla Hatay Teşkilatı ile bir araya geldi. Genel başkan yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, İl Başkanı, ilçe başkanları ve Teşkilat mensupları ile birlikte Antakya, Defne, Kırıkhan, Hassa ve Yayladağı ilçelerinde geniş katılımlı “Mavi Yelekliler” etkinliği ile esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelindi. Programın ilk gününde Hassa, Kırıkhan ve Yayladağı ilçelerinde parti binalarında toplantı sonrası, sahada #Devaesnafta ve #Devapazarda etkinlikleri kapsamında, çarşı-pazar esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, “Fileler Dolsun, Oylar Deva Olsun” sloganı ile pazar çantası dağıtımı yapıldı.

OCAKOĞLU’NA ROZET TAKILDI

Programın ikinci gününde, sabah DEVA partisi Hatay il binasında Genel Başkan Yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, İl Başkanı, ilçe başkanları ve basın mensuplarının katılımı ile kahvaltı eşliğinde ‘ziyaret programı, parti politikaları ve mutabakat metni’ hususlarında basın toplantısı gerçekleştirildi. Genel Başkan Yardımcısı Selma Aliye Kavaf ve Nazlı Seda Vural tarafından Reyhanlı İlçe Başkanlığına yeni atanan Özcan Ocakoğlu’na rozeti takıldı.

ESNAF VE VATANDAŞLARA BROŞÜR DAĞITILDI

Basın toplantısı akabinde parti binasında düzenlenen, “Parti İçi Eğitim” sonrası Defne ilçe başkanlığına geçilerek vatandaşlarla bir araya gelindi. Defne ilçesinde “Mavi Yelekliler” etkinliği kapsamında saha çalışması yapılarak Defne caddelerinde esnaf ve vatandaşlara Genel Başkan Ali Babacan’ın selamları iletildi; pazar çantası ve broşür takdiminde bulunuldu.

ESNAFLARIN SORUNLARINI DİNLEDİLER

Programın öğleden sonraki bölümünde Genel Başkan Yardımcıları Sadullah Ergin, Selma Aliye Kavaf, Nazlı Seda Vural, İl Başkanı İlker Eker, Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı, Altınözü İlçe Başkanı Hulki Baskın, Defne İlçe Başkanı Nidal Hüzmeli, Hassa İlçe Başkanı Zekeriya Aşık, Kırıkhan İlçe Başkanı Ahmet Esin, Yayladağı İlçe Başkanı Murat İnal, il, ilçe başkan yardımcıları, mahalle başkanları ve Deva gönüllüleri ile birlikte, Vali Ürgen alanından başlayarak Atatürk caddesi, Uzun Çarşı, sebze hali,  balıkçılar pazarı, Yavuz Sultan Selim Caddesi ve Asi nehri istikametinde Antakya ilçesinde “Mavi Yelekliler” yürüyüşü gerçekleştirilerek esnaf ve vatandaşlarla iç içe olundu.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org