Hatay Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu bünyesinde çalışmalarına devam eden Çocuk Tiyatrosu ve Korosu hazırlıklarını sömestr tatilinde de sürdürüyor.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/1-6-1024x682.jpeg)
Ekim ayında çalışmalara başlayan genç tiyatrocu ve koristler, nisan ayında Alice Harikalar Diyarında adlı müzikalı sahnelemek için hazırlıklarına devam ediyor.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/22-1024x682.jpeg)
Müzikal için heyecanlı ve azimli olduklarını belirten çocuklar sömestr tatilinde her gün prova yapmak istediklerini ifade ediyor.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/25-1024x682.jpeg)
Çocukların isteklerini kırmayacaklarını ve tatil süresince onlarla olacaklarını ifade eden HBB Şehir Tiyatrosu sanatçıları, tatilde sahne, şan ve dans çalışmaları da yapacaklarını dile getirdi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/01/24-1024x682.jpeg)