Belen Belediyesi ile Belen İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen 30 Ağustos Zafer Bayramı Futbol Turnuvası start aldı.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/366195870_10226560156562983_7508362079375542507_n-1024x576.jpg)
Başlama vuruşunu yapan Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Resul Yasak, turnuvaya katılan bütün takımlara başarılar diledi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/366080644_10226560157202999_2450199861841081418_n-1024x576.jpg)
Maçın başlama vuruşunu yapan Kaymakam Yılmaz, iki takıma da başarılar ve bol gollü bir maç temenni ederken, Zafer Kupası’nın kardeşçe ve centilmence tamamlanmasını diledi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/366253583_10226560157403004_4627493044574379010_n-1024x576.jpg)
Turnuvanın ilk maçında Belen Belediyesi, İlçe Tarım Müdürlüğü’nü 7- 2; Alsancak ise Belen İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü 2-1 mağlup etmeyi başardı.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/366317300_10226560153922917_3406593339826555527_n-1024x576.jpg)