Hatay TV Haber

BELEN’DE YAZ SPOR OKULLARI AÇILDI

Belen’de ilçe belediyesi ve Belen İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Yaz Spor Okulları açılış programı ile start aldı.

BELEN’DE YAZ SPOR OKULLARI AÇILDI
03 Ağustos 2023 - 10:21

Belen’de ilçe belediyesi ve Belen İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Yaz Spor Okulları açılış programı ile start aldı.

Programa Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Belen İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Resul Yasak, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. Belen Belediyesi, okul çağındaki çocukların yaz tatilini eğlenceli ve verimli bir biçimde geçirmeleri için sporun çeşitli branşlarında Yaz Spor Okulları açtı.

Futbol, Basketbol, Voleybol, Yüzme, Badminton ve Satranca, Teakvando ve Judo branşlarına kayıt yapmak isteyen öğrencilerin Belen Belediyesi Halka Hizmet Merkezinin 0326 441 21 00 No’lu telefonu arayarak, Belen Belediyesi Yaz Spor Okulları’na kayıt olabiliyor. Kayıt yaptırmak isteyen Belenli ailelerin çocuklarının spor başvurularını yapmak için; sağlık raporu, veli izin belgesi, Okul karne fotokopisi ve dört vesikalık fotoğraf ile başvuru yapabilecek.

BELEN YAZ SPOR OKULLARI’NA ÜCRETSİZ KAYIT

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, “Sağlıklı nesiller yetiştirmek için gençlerin gelecekte kendilerine olan güveninin oluşmasına katkı sunacak çalışmaları Belediye olarak yürütüyoruz. Okul çağındaki tüm çocuklarımızın sporla tanışmalarına imkan tanıyacak çalışmalara imza atmak bizleri mutlu ediyor. Çocuklarımız ve gençlerimiz yıl boyunca okulda başarılı olmak için ter döktü.

Bu çalışmalarının sonuçlarını önümüzdeki hafta karnelerini alarak göreceklerdir. Gençlerimizin spor yaparak sağlıklı yetişmeleri ülkemiz için önemlidir. Anne ve babalara çağrı yapıyorum. Çocuklarınızı Belen Milli Eğitim Müdürlüğü, Belen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz ve Belediyemizin katkılarıyla çocuklarımızı sporla buluşturmak için kolları sıvadık. Sayın velilerimiz, çocuklarınızı Yaz Spor Okulları’na getirin ve kayıt yaptırın. Çocuklarımızın, spor malzemeleri ve ulaşımlarını Belen Belediyesi olarak biz karşılıyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org