Hatay TV Haber

BAŞKAN YILMAZ SOSYAL MEDYADA GÜCÜNE GÜÇ KATTI

Antakya Belediyesi’ni sosyal belediyecilik anlayışıyla yönetmeye devam eden Başkan İzzettin Yılmaz, sosyal medyada gücüne güç kattı.

BAŞKAN YILMAZ SOSYAL MEDYADA GÜCÜNE GÜÇ KATTI
15 Temmuz 2023 - 18:47

Antakya Belediyesi’ni sosyal belediyecilik anlayışıyla yönetmeye devam eden Başkan İzzettin Yılmaz, sosyal medyada gücüne güç kattı.

Çalışmaların daha geniş kitlelere duyurulması hedefiyle sosyal medyanın tüm mecralarında var olmayı amaçlayan Başkan Yılmaz son olarak Youtube, TikTok ve Linkedln’de hesap açtığını duyurdu. Başkan Yılmaz, yaptığı açıklamada; “Sevgili Vatandaşlarım, Günümüzün hızla değişen dijital dünyasında, iletişim araçlarının çeşitliliği ve etkisi her geçen gün artıyor. Bu nedenle, ben de belediye başkanınız olarak bu yeni mecralarda aktif olarak yer almak ve sizlerle daha yakın bir etkileşim kurmak amacıyla artık TikTok, YouTube ve LinkedIn platformlarında da varım! Sosyal medyanın gücünü ve etkisini iyi biliyoruz. Bu platformlar, belediyemizin faaliyetlerini daha geniş kitlelere duyurmak, halkımızla etkileşimde bulunmak ve sorunları daha hızlı çözmek için bize yeni fırsatlar sunuyor. Sizlerle daha sıkı bir iletişim kurmak ve görüşlerinizi doğrudan almak için TikTok, YouTube ve LinkedIn hesaplarımda aktif olarak içerik paylaşacağım. Bu yeni dijital adımlarımızla, sizlere daha yakın olmayı, ihtiyaçlarınıza daha hızlı yanıt vermeyi ve sorunlarınıza çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Sosyal medya hesaplarımı takip ederek, şehrimizle ilgili önemli haberleri ve etkinlikleri kaçırmayacak, görüşlerinizi paylaşabilecek ve belediyemizin çalışmalarına aktif olarak katılabileceksiniz. Siz değerli vatandaşlarımızın desteği ve katılımı olmadan, başarılı bir belediyecilik anlayışı mümkün değildir. Bu nedenle, TikTok, YouTube ve LinkedIn hesaplarımı takip etmenizi ve aktif bir şekilde katılımınızı bekliyorum. Birlikte daha güzel ve yaşanabilir bir şehir inşa etmek için el ele verelim!

https://www.tiktok.com/@izzettinylmz
https://www.youtube.com/@izzettinyilmaztr

https://www.linkedin.com/in/izzettin-y%C4%B1lmaz-9173bb283/” ifadelerine yer verdi.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org