Hatay TV Haber

BAŞKAN YILMAZ, ÖĞRENCİLERLE SİNEMA İZLEDİ

Antakya Belediyesi, tarafından çocuklara yönelik sosyal ve kültürel faaliyetler devam ediyor.

BAŞKAN YILMAZ, ÖĞRENCİLERLE SİNEMA İZLEDİ
31 Ocak 2023 - 11:20

Antakya Belediyesi, tarafından çocuklara yönelik sosyal ve kültürel faaliyetler devam ediyor.

Antakya Belediyesi ev sahipliğinde, karne heyecanı yaşayan öğrencileri ödüllendirmek üzere başlatılan “Karneni getir sinema ve biletini al” etkinlikleri Cumhuriyet Kültür Merkezinde devam ediyor.

Antakya Belediyesinden yapılan açıklamada şunlara yer verildi: “Öğrenciler, sömestr tatili boyunca Antakya Belediyesi Cumhuriyet Kültür Merkezi’ne gelerek Doru, Bulmaca Kulesi, Evliya Çelebi çizgi filmleri ve Abur ile Cubur tiyatro oyununu Antakya Belediyesinin katkılarıyla izleyebilecek.

Sömestr tatili boyunca hafta içi ve cumartesi günü 12.00 – 15.00 – 18.00 seanslarında Doru, Bulmaca Kulesi, Evliya Çelebi çizgi filmleri ile  Salı ve Perşembe günleri 13.00 – 16.00 seanslarında Abur ile Cubur tiyatro oyununun gösteriminin yapılacağı Cumhuriyet Kültür Merkezi sömestr tatili boyunca çocukların hizmetinde olacak.”

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, sinemaya gelen öğrencileri yalnız bırakmadı. Kendi elleriyle öğrencilere patlamış mısır ikram etti.

Başkan Yılmaz, yarıyıl döneminde öğrencilere küçük bir hediye vermek istediklerini söyleyerek: “Cumhuriyet Kültür Merkezi’miz ile öğrencilerimizi tiyatro ve sinemayla buluşturarak öğrencilerimizin tatillerini güzelleştirmek istedik. Karnesini getiren tüm öğrencilerimize Cumhuriyet Kültür Merkezi’mizde gösterimi yapılan sinema ve tiyatro biletlerinden hediye etmeye devam ediyoruz. Yoğun bir ilgi ile karşı karşıyayız. Sevdiği çizgi filmleri sinema keyfiyle izlemek isteyen tüm öğrencilerimizi bekliyoruz. İnşallah ilerleyen zamanlarda bu tarz etkinliklerimiz devam edecek.” dedi.

Sinema çıkışında çok mutlu oldukları gözlenen çocuklar, kendilerine sinema keyfini yaşatan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org