Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın deprem felaketinin ardından gençlik buluşması kapsamında gençlerle yeniden bir araya geldi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/362296012_10161417039969668_3425554093002190902_n-1024x576.jpg)
Başkan Yalçın, 18-30 yaş arası gençler ile bir araya gelerek gençlerin sorularını cevapladı. İlçenin depremin ardından geçirdiği dönüşüm süreci ve yapılacak çalışmaların değerlendirildiği toplantıda gençler de fikirlerini Başkan Yalçın’a aktardı.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/364768854_10161417044929668_205239810837091725_n-1024x768.jpg)
BAŞKAN YALÇIN’DAN GENÇLERE TEŞEKKÜR
Başkan Yalçın, programa katılan tüm gençlere teşekkür ederek programların devam edeceğini belirtti. Başkan Yalçın yaptığı açıklamada, “Gençlik Buluşması” faaliyetimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. 6 Şubat Deprem felaketi ardından ilk kez gerçekleştirdiğimiz programda 18-30 yaş arası gençlerimiz ile bir araya geldik. Onlar sordu biz cevapladık, ilçemiz hakkındaki projelerini tartıştık, ihtiyaçlarını dinledik. Geleceğimizi yönetecek gençlerimizle bir araya gelmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.