Hatay TV Haber

Başkan Karataş başkentte hizmet peşinde

Hassa’yı değiştiren ve dönüştüren isim olan Belediye Başkanı Mehmet Karataş, ilçeye yapılacak projeleri takip etmek üzere başkent Ankara’da temaslarda bulunuyor.

Başkan Karataş başkentte hizmet peşinde
19 Ocak 2023 - 20:41

Hassa’yı değiştiren ve dönüştüren isimolan Belediye Başkanı Mehmet Karataş, ilçeye yapılacak projeleri takip etmek üzere başkent Ankara’da temaslarda bulunuyor.
İlçede imar faaliyetine girişerek kente çok sayıda kalıcı eser kazandıran Başkan Karataş, ilk olarak Hassa’daki projelerde büyük emekleri olan AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’ı ziyaret etti. Vekil Yayman ile projeler konusunda istişarelerde bulunan Karataş, devam eden projeler konusunda da Yayman’dan destek talebinde bulundu.
KARATAŞ: EL ELE HASSA’MIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ
AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’a desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Karataş; “Milletvekilimiz ile birlikte ilçemize hizmet kazandırmaya devam ediyoruz. Hassa tarihinde görülmeyen projeleri ardı ardına ilçemize kazandırmak için el ele verdik. AK Parti belediyeciliği anlayışıyla Hassa’mıza yakışan eserleri kazandırmaya devam edeceğiz. Değerli vekilimize kabullerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Milletvekili Hüseyin Yayman da ziyaretinden memnuniyet duyduğu Başkan Karataş’a Hassa’ya hizmet yolunda her zaman destek olacağını belirtti.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org