Hatay TV Haber

BAŞKAN ERYILMAZ KONGREYE BAŞKANLIK YAPTI

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz bugün İskenderun’da gerçekleşen CHP Olağan İlçe Kongresi’nde Divan Başkanlığı yaptı.

BAŞKAN ERYILMAZ KONGREYE BAŞKANLIK YAPTI
13 Ağustos 2023 - 20:08

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz bugün İskenderun’da gerçekleşen CHP Olağan İlçe Kongresi’nde Divan Başkanlığı yaptı.

Kongreye Hatay CHP Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, Hatay CHP İl Başkanı Hakan Tiryaki, Arsuz Eski Belediye Başkanı Nazım Culha, CHP ilçe başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede, Divan Başkanlığına, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz seçildi. İki adayla çıkılan kongrede Yusuf Mansuroğlu ve Fahrettin Turhaner’in delegeye yaptıkları konuşmaların ardından kongre başladı.

İKİ ADAYIMIZA DA BAŞARILAR DİLİYORUM

Divan Başkanı Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz yaptığı konuşmada: “Öncelikle yaşadığımız deprem felaketinde hayatını kaybeden canlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Bugün İskenderun İlçe Başkanlığımızın Olağan Kongresi’ndeyiz. Siz değerli yoldaşlarımla burada bulunduğumuz için mutluyum ve bu önemli kongrede Divan Başkanlığı yaptığım için ayrıca gururlu olduğumu ifade etmek istiyorum. İlçe başkanlığı için yarışan iki değerli kardeşimiz Yusuf Mansuroğlu ve Fahrettin Turhaner’e bu onurlu yolda başarılar diliyorum. Kongrelerin amacı kazanıp kaybetmek değil. Ülkemize, şehrimize ve partimize neler katabileceğimizdir. Birlik ve beraberliğimiz daim oldukça ve el ele vererek mücadele verdikçe her zaman başarıya ulaşacağız. Kongremizin başta İskenderun’umuza, Hatay’ımıza, Bölgemize ve tüm Ülkemize hayırlı olmasını diliyor, başkanlık için yarışan iki kardeşimize bir kez daha başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org