Hatay TV Haber

BASK – BEK OKULLARI İŞBİLİĞİ İLE EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu Hatay Temsilciliği ile BEK Okulları arasında kamu çalışanlarına ve basın mensuplarının çocuklarına %40 indirim sağlandı.

BASK – BEK OKULLARI İŞBİLİĞİ İLE EĞİTİME BÜYÜK DESTEK
26 Ocak 2023 - 8:53

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu Hatay Temsilciliği ile BEK Okulları arasında kamu çalışanlarına ve basın mensuplarının çocuklarına %40 indirim sağlandı.

Birlik Sağlık Sen Hatay İl Temsilcisi ve Bask Hatay İl Temsilciliği Onursal Başkanı Metin Yılmaz açıklamasında; Bir ülkenin iki temel yapı taşı olan eğitim ve sağlık ne kadar güçlü olursa ülkenin gelişimi de o kadar sağlam bir zeminde olur. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve yüzyılda bir insanlığın başına gelecek bir salgın hastalıkla canla başla sahada mücadele ettik.  Bu süreçte mesai arkadaşlarımızı şehit verdik. Ama çok şükür ki millet olarak bu illetin üstesinden gelmeyi başardık. Yine halkımızın sağlığı için 24 saat aralıksız fedakârca hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu mücadelenin temizlikten hemşiresine, güvenliğinden eczacısına, bilgi işleminden hekime varan bir ekip ile başarıya ulaştığının bilincindeyiz. Biz Bask olarak eğitimin gücünün farkındayız. Kaliteli eğitim ile kaliteli ve etkin meslek grupları ileri refah seviyesine ulaşmamızda etkin bir rol oynamaktadır. Bu anlamda BEK Okulları ile yaptığımız protokol ile tüm sağlık çalışanı arkadaşlarımızın çocukları için %40 indirim sağlanacaktır. Bu anlaşma, fedakar çalışan tüm arkadaşlarımız için geçerlidir.  Tüm sağlık çalışanı arkadaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.  

TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE BASIN MENSUPLARINA %40 İNDİRİM

BEK Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bolat Açıklamasında; Sağlık çalışanı arkadaşlarımızın son dönemlerde verdiği asil mücadelesine şahitlik ettik. Gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanı arkadaşlarımız her daim yanında olduk. Bu anlaşma ile de yine sonuna kadar yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. BEK Okulları Eğitim modeli ile bir okulun tek başına her şeye yetmesini amaçlıyoruz. Öğrencinin özel okula giderken başka bir yerden destek alamsının önüne geçiyoruz. Tıpkı sağlık alanında olduğu gibi eğitim alanında da ekip ruhuyla profesyonel eğitim kadrosuyla başarıyı yakalıyoruz. Bu anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org