Hatay TV Haber

Antakya’yı geliştiren, değiştiren ve dönüştüren başkan “İZZETTİN YILMAZ”

Antakya’nın başarılı Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, her kesime hitap eden çalışmaları ile vatandaşların büyük teveccühlerini kazanmaya devam ediyor.

Antakya’yı geliştiren, değiştiren ve dönüştüren başkan “İZZETTİN YILMAZ”
20 Ocak 2023 - 20:10

Antakya’nın başarılı Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, her kesime hitap eden çalışmaları ile vatandaşların büyük teveccühlerini kazanmaya devam ediyor.


7’den 77’ye her yelpazede hizmet üreterek Antakya’yı herkesin evi gibi hissetmesini sağlayan sosyal belediyeciliğin Antakya’daki mimarı Başkan Yılmaz, her çalışması ile Antakya’nın yıldızını parlatmaya devam ediyor. Antakya’yı bölgenin 1 numarası yapma hedefi ile yola çıkan ve bu hedefe emin adımlarla ilerleyen Başkan Yılmaz, deneyimli yardımcı kadrosuyla da hizmetleri ardı ardına kente kazandırıyor. Her alanda hızla büyüyen bir Antakya hedefiyle çalışan Başkan Yılmaz, asli görevlerin eksiksiz olarak devam etmesi için sahaya tüm imkanları seferber etti.


ANTAKYA’NIN KABUĞUNU KIRMAYI BAŞARDI
Antakya’ya yaptığı hizmet ve hayata geçirdiği projelerle ilçenin kabuğunu kıran Başkan Yılmaz, halktan büyük takdir kazanırken bir yandan hayata geçirdiği projelerle ilçenin çehresini değiştiriyor. Daha modern bir ilçe için projelerini tek tek hayata geçiren Başkan Yılmaz, halkla olan ilişkilerini de daima sıcak tutmayı başarıyor.


HALKIN ADAMI, HİZMET İNSANI İZZETTİN YILMAZ
Antakya’ya ardı ardına hizmetleri kazandırarak halkın sorunlarını çözen Başkan Yılmaz, her fırsatta ziyaret ettiği vatandaşları da dikkatle dinleyerek ilçeyi halkın isteklerine göre yönetiyor. İlçede 95 mahalleye aralıksız hizmet prensibi ile çalışan Başkan Yılmaz, imkanlar dahilinde ilçenin bir çok yerinde hizmetlerin süreceğini belirterek, tüm vatandaşlara en kısa zamanda mahallelerine hizmetlerin geleceği müjdesini verdi.


HEDEF SORUNSUZ ANTAKYA
Antakya’da vatandaş ziyaretlerinde edinilen izlenim ve alınan isteklere göre şekillenen hizmetler ile kent genelinde sıfır sorun politikası benimseyen Başkan Yılmaz, yoğun çalışmasının karşılığını da vatandaşların teveccühleri ile alıyor.


İŞÇİ, EMEKÇİ, VATANDAŞ DOSTU YÖNETİM
Başkan İzzettin Yılmaz, tüm projelerin hayata geçmesinde en büyük pay sahiplerinden olan işçi personellerin haklarının verilmesinde de mevkidaşları arasında ilk sırada yer aldı. “İşçinin hakkını alnının teri kurumadan ver” anlayışı çerçevesinde çalışan Başkan Yılmaz, tüm personellere hak edişlerini sonuna kadar ödeyerek işçi dostu başkan olduğunu bir kez daha gösterdi.


HİZMETLER TAM HIZ SÜRÜYOR
Başkan İzzettin Yılmaz öncülüğünde başlatılan projeler tüm hızıyla tamamlanıyor. Başkan Yılmaz, yeni projeleri de Antakya’ya kazandırmak için görüşmelerini sürdürüyor.


VATANDAŞLARDAN BAŞKAN YILMAZ’A TAM DESTEK
Antakya’yı değiştiren, geliştiren, dönüştüren ve güzelleştiren başkan olarak dikkat çeken ve kenti bölgenin incisi yapma yolunda olan Başkan İzzettin Yılmaz’ın en büyük destekçisi de kendisine güvenerek oy verip başkan olmasını sağlayan Antakya halkı oldu. Halktan aldığı güç ile yoluna emin adımlarla devam eden Başkan Yılmaz, projeleri Antakya’ya kazandırmak için gün sayıyor.(Haber: Hikmet OTUZBİR)

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org