Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın talimatlarıyla belediye ekipleri bayram boyunca teyakkuzda kalarak çevresel atıkların temizliğini gerçekleştirecek.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/06/355879910_657996853021294_341126815213913506_n-1024x1024.jpg)
Özellikle Kurban Bayramı olması ve kesilen kurban artıklarının çevreye gelişigüzel bırakılması dolayısıyla ekipler mahalle mahalle gezerek çevre kirliliğinin önüne geçecek.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/06/356056714_657996856354627_8809206561237366560_n.jpg)
HEDEF DAHA TEMİZ BİR ANTAKYA
Başkan İzzettin Yılmaz, daha temiz bir Antakya hedefi ile çalışmaya devam ettiklerini belirtti. Başkan İzzettin Yılmaz, çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; “Kurban Bayramı süresince ekiplerimiz teyakkuzda. Şehir genelinde temizlik çalışmalarımız bayram boyunca aralıksız devam ediyor” dedi.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/06/356641512_657996836354629_7901235900328780455_n-1024x1024.jpg)
Şehir genelindeki 95 mahallenin yanı sıra 40 konteyner kent bölgesinde de temizlik çalışması yürüten ekipler vatandaşlardan takdir görüyor.
![](https://www.hataybuyuksehirgazetesi.com/wp-content/uploads/2023/06/356428788_657996839687962_8117226617183685495_n-1024x1024.jpg)