Hatay TV Haber

ALTINÖZÜ VE REYHANLI’DA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

Kurban Bayramı vesilesiyle Reyhanlı’da ve Altınözü’nde geniş katılımlı bayramlaşma programı düzenlendi.

ALTINÖZÜ VE REYHANLI’DA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
29 Haziran 2023 - 15:32

Kurban Bayramı vesilesiyle Reyhanlı’da ve Altınözü’nde geniş katılımlı bayramlaşma programı düzenlendi.

İlk olarak Reyhanlı’da ardından Altınözü’nde gerçekleşen bayramlaşma programlarına AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, geçmiş dönem AK Parti Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı Kaymakamı Yasin Öztürk, AK Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Paç, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, AK Parti ve MHP ilçe başkanları, ilçe yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

YEŞİLDAL: HATAYLI HEMŞERİLERİMİZ İÇİN GECE GÜNDÜ ÇALIŞIYORUZ

Programlarda protokol üyeleri birer selamlama konuşması gerçekleştirdi.

İlk olarak konuşan AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, hüzünlü bir bayram süreci geçirdiklerini belirterek, tüm yıkımın üstesinden gelecek, acılı günleri geride bırakacak kaliteli bir kadro ile Hatay’ın yeniden inşa edileceğini belirtti. Hataylı vatandaşlara hizmet için gece gündüz demeden çalıştıklarını kaydeden Yeşildal, tüm Hataylı hemşerilerinin Kurban Bayramlarını kutladı.

SARI: TÜM VATANDAŞLARIMIZIN BAYRAMINI KUTLUYORUM

Programlarda konuşan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, “Kurban Bayramı münasebetiyle ilk olarak Reyhanlı Belediyemizin düzenlemiş olduğu bayramlaşma programına ardından da ilçemizde düzenlenen programa katılım sağladık. Rabbim her günümüzü Bayram neşesinde, birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeyi nasip etsin.

Deprem felaketi sonrası ilçemizde yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Bayram kavuşmadır, bir ve beraber olmaktır, mutluluktur, huzurdur. Devletimiz güçlü, milletimiz fedakar. Acımızı beraber yaşıyor, yaralarımızı hep birlikte sarıyoruz. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Programlar çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org