Hatay TV Haber

AK PARTİ ANTAKYA’YI KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

AK Parti halkla buluşma programı kapsamında AK Parti Hatay Milletvekili Av. Adem Yeşildal başkanlığındaki heyet Antakya’da mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.

AK PARTİ ANTAKYA’YI KARIŞ KARIŞ GEZİYOR
12 Ağustos 2023 - 14:00

AK Parti halkla buluşma programı kapsamında AK Parti Hatay Milletvekili Av. Adem Yeşildal başkanlığındaki heyet Antakya’da mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.

TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi ve AK Parti Hatay Milletvekili Av. Adem Yeşildal, AK Parti Hatay Milletvekili Kemal Karahan, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Av. Emrullah Gülen, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Selma Sönmez ve AK Parti il-ilçe teşkilat üyeleri Antakya’ya bağlı Karlısu, Kisecik ve Saraycık Mahalleleri’nde vatandaşlarla halk buluşması gerçekleştirdi.

YEŞİLDAL: HBB YAPMAZSA AK PARTİ YAPAR

AK Parti’nin tecrübeli Milletvekili Av. Adem Yeşildal, Hatay’a hizmet için devletin tüm imkanlarıyla sahada olduğunu belirtti. Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan kullanım ve içme suyu hizmetinin yerine getirilmemesinin yüzbinlerce vatandaşı isyan noktasına getirdiğinin altını çizen Milletvekili Yeşildal, bu hizmeti vatandaşların mağduriyetini çözmek amacıyla çoğu ilçede AK Parti’nin bizzat çözdüğünü belirtti. HBB’nin başındaki CHP zihniyetinin hizmet yapma derdi olmadığını da sözlerine ekleyen Milletvekili Yeşildal, vatandaşlara yönelik konuşmasında, “14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinde çok büyük bir destek vererek Hatay’ımızı kırmızıdan turuncuya çevirip AK Partimizi 1. yapan değerli hemşehrilerimize Teşekkür ediyoruz. Şehrimizin yeninden inşası ve vatandaşlarımız kalıcı konutlarına geçene kadar tek gündemimiz deprem olacaktır. Bu kapsamda Karlısu, Kisecik ve Saraycık’ta halkımızla hasbihal ettik. Onların dertlerini dinledik. Meramımızı anlattık. Birileri vatandaşı görmezden gelmeye devam ediyor. Vatandaşı mağdur ediyor. Recep Tayyip Erdoğan, kendisine sahip çıkan bu millete hizmetlerin en güzelini yapmaya devam edecek inşallah” dedi.

YILMAZ: HALKA HİZMET HAKKA HİZMETİR PRENSİBİYLE ÇALIŞIYORUZ

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz yaptığı konuşmada; “Deprem felaketinin ardından en fazla hasarın olduğu ilçemiz Antakya’ya bağlı Karlısu, Kisecik ve Saraycık Mahallelerimizi ziyaret ederek sorunların çözümü noktasında hemşerilerimizle hasbihal ettik. Bu bölgelerimizde de yıkımın olmasıyla birlikte çok sayıda göç alan bölgelerimizdendir. Biz tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına uygun çözümleri üretmek için deprem felaketinin ilk gününden bu yana sürekli sahadayız. Halka hizmet, hakka hizmettir prensibi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz ilk günden bu yana olduğu gibi kentimiz tamamen ayağa kalkana kadar yine sahada ve sizlerin hizmetinde olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

GÜLEN: HBB’Yİ ALARAK HİZMETLERİMİZİ ARTTIRACAĞIZ

AK Parti Antakya İlçe Başkanı Av. Emrullah Gülen, Hatay’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sevgisini 28 Mayıs’ta sandıkta gösterdiğini belirtti. Hatay’ı Türkiye’nin örnek şehri yapan vatandaşların, Mart ayındaki yerel seçimlerde de HBB’yi AK Parti’ye kazandıracağını belirten Başkan Gülen, Hatay’a CHP eliyle yapılmayan, kenti geri plana iten tüm hizmetlerin AK Parti eliyle kente kazandırılacağını belirtti. Depremin devletin büyüklüğünü tüm Türkiye’ye bir kez daha gösterdiğini belirten Başkan Gülen, “Hataylı hemşerilerimizin dertlerini dinlemek ve her zaman yanlarında olduğumuzu göstermek amacıyla ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bugün de Karlısu, Kisecik ve Saraycık Mahallelerimizde vatandaşlarımızla bir araya geldik. 14 Mayıs ve milat olan 28 Mayıs seçimlerinde Hataylı hemşerilerimizin Cumhurbaşkanımıza verdikleri destekten memnunuz. İnşallah 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde de HBB’yi AK Parti’ye kazandırarak hizmet hareketi başlatacağız. Misafirperverliklerinden dolayı mahalleli vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, her daim yanlarında olduğumuzu bir kez daha hatırlatıyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından AK Partililer, vatandaşların isteklerini dinleyerek ziyaretleri tamamladı.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hataytv.org